DEFRO – największy producent kotłów w Polsce i jeden z największych w Europie.

Firma DREW-MET od ponad 20 lat zajmuje się produkcją kotłów grzewczych. Wieloletnie doświadczenie oraz konsekwentne dążenie do podnoszenia jakości zaowocowało ciągłym wzrostem sprzedaży naszych produktów. Wprowadzanie nowych rozwiązań na bardzo wysokim poziomie technologicznym, przyczyniło się do wypracowania marki trwałych i nowoczesnych urządzeń grzewczych wśród producentów kotłów.

Galmet obecny na polskim rynku już od 30 lat.

Czy ogrzewanie olejem opałowym lub gazem ziemnym jest jeszcze zgodne z duchem czasu? Czy takie alternatywy, jak kocioł zgazowujący drewno lub pompa ciepła, są opłacalne? Kiedy zastosowanie kolektorów słonecznych ma sens? Właściwe odpowiedzi na te wszystkie pytania znajdziesz w firmie Viessmann.

Ponad 100-letnia historia Saunier Duval to nie tylko dzieje marki od początku związanej z branżą gazową, to także opowieść o przedsiębiorstwie przemysłowym, którego korzenie sięgają zakładów rzemiosła artystycznego. Od początku towarzyszy nam pasja do innowacji, której zawdzięczamy zaufanie kolejnych pokoleń użytkowników w całej Europie.

W roku 1874 założyciel firmy – Johann Vaillant rozpoczął w miejscowości Remscheid w Niemczech prowadzenie zakładu rzemieślniczego branży instalacyjnej. Obecnie Vaillant Group należy do grona liderów branży grzewczej w Europie i na świecie.