Grupa ALPOL jest producentem wysokiej jakości produktów chemii budowlanej oraz wapna hydratyzowanego.

Grupa ATLAS to polski producent chemii budowlanej działający na rynku międzynarodowym, liczący się partner biznesowy w Europie Środkowo-Wschodniej. Początki Grupy sięgają 1991 roku. Trzej łodzianie, Grzegorz Grzelak, Andrzej Walczak i Stanisław Ciupiński, zakładają firmę wytwarzającą klej do glazury. W ciągu kilku lat staje się ona niekwestionowanym liderem na polskim rynku. Dziś Grupa ATLAS to 18 podmiotów gospodarczych, w tym 4 zagraniczne: w Rosji, na Białorusi, Łotwie i w Rumunii.

Baumit jest wspólną marką dwóch austriackich, rodzinnych koncernów z branży budowlanej – Schmid Industrieholding oraz Wietersdorfer Gruppe. Łączy je ponad 110-letnia tradycja i bogate doświadczenia w dziedzinie produkcji materiałów budowlanych.

Ceresit – nowoczesne rozwiązania o mocnej tradycji. Ceresit, Thomsit i Pattex to sztandarowe marki Henkel Adhesive Technologies, działu Henkel Polska specjalizującego się w produkcji klejów, chemii budowlanej i technologii stosowanych w przemyśle. Produkowane pod marką Ceresit materiały chemii budowlanej obecne są na polskim rynku od 1990 roku. Światowa historia marki trwa natomiast nieprzerwanie od ponad 100 lat.