KLINKIERY:

– DRĄŻONY

– PEŁNY

– RĘCZNIE FORMOWANY

Firma Wienerberger w Polsce rozpoczęła działalność w 1995 roku. Pierwsza inwestycja to całkowicie zmodernizowana cegielnia w Lęborku, w której rozpoczęto produkcję pustaków poryzowanych Porotherm. Kolejne zakłady produkcyjne zostały uruchomione w Zielonce k/Warszawy, Honoratce k/Konina, Częstochowie, Lajsach oraz w Dobrem – największa i najbardziej nowoczesna wytwórnia pustaków ceramicznych w Europie.

CRH jest jednym z największych na świecie koncernów działających w branży materiałów budowlanych. Koncern CRH wywodzi się z Irlandii, a jego główna siedziba mieści się w DUBLINIE. W ciągu ponad 30 lat swojego istnienia koncern rozszerzył swój zasięg terytorialny na 26 krajów – jest obecny między innymi w USA, Kanadzie, Chile, Argentynie, Europie Zachodniej, Polsce, Estonii, Litwie, Ukrainie i Rosji.

Zakłady Płytek Ceramicznych “Przysucha” S.A. to firma istniejącą od 1972 roku. Obecnie jest spółką z wyłącznie polskim kapitał. Pracę w naszej firmie znalazło 135 osób, głównie fachowców z bogatym doświadczeniem w branży ceramicznej. W naszej ofercie znajdziecie Państwo klinkierowe systemy schodowe, płytki podłogowe i elewacyjne, zewnętrzne parapety klinkierowe oraz kształtki ogrodzeniowe.

Dziś firma Röben posiada kilkanaście zakładów produkcyjnych w Europie i Stanach Zjednoczonych, z czego trzy zlokalizowane są w Polsce. Ponad 150 lat doświadczenia i wysoka jakość produktów sprawia, że Röben znajduje się w ścisłej czołówce producentów ceramiki budowlanej.

Firma pod marką TeknoAmerBlok działa na polskim rynku od 2002 roku. Powstała dzięki połączeniu firm TeknoBlok i AmerBlok, marek istniejących od początku lat 90-tych. Służymy zatem Państwu naszym ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w produkcji elementów betonowych przeznaczonych do wykonywania elewacji, ścian o zwiększonej izolacyjności ogniowej i akustycznej, a także wszystkich innych typów konstrukcji murowanych wymagających ponadstandardowych parametrów lub wyglądu.