STROPY:

– KERAMZYTOWE

– CERAMICZNE

– KANAŁOWE

Firma Wienerberger w Polsce rozpoczęła działalność w 1995 roku. Pierwsza inwestycja to całkowicie zmodernizowana cegielnia w Lęborku, w której rozpoczęto produkcję pustaków poryzowanych Porotherm. Kolejne zakłady produkcyjne zostały uruchomione w Zielonce k/Warszawy, Honoratce k/Konina, Częstochowie, Lajsach oraz w Dobrem – największa i najbardziej nowoczesna wytwórnia pustaków ceramicznych w Europie.

Konbet –  firma z 20 letnim doświadczeniem  na rynku materiałów budowlanych. Wyspecjalizowała się w produkcji wyrobów betonowych i betonowo – keramzytowych. Swoją pozycję uzyskali dzięki pracy całego zespołu. Od początku istnienia przyświecał im jeden cel, powiększanie asortymentu wyrobów i wielkości produkcji przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości produktów i wysokiego standardu obsługi klienta.
Termat jest liderem na rynku produkcji i sprzedaży stropów typu Teriva i Filigran oraz keramzytowych materiałów budowlanych. Firma istnieje na rynku od 1989 roku. W tym czasie wypracowała skuteczne metody działania, oparte przede wszystkim na rzetelności, szczególnie w podejściu do klientów. Stawia na ciągły rozwój technologii i produkcji wysokiej jakości materiałów budowlanych.
Firma Stropex zajmuje się produkcją stropów Teriva i nadproży L19 oraz jasko jedyna w Wielkopolsce, kształtek nadprożowo-wieńcowych KZE i KWE.