cersanit_logo Jedna z najlepiej znanych marek wyposażenia łazienek w Polsce. Od kilkudziesięciu lat z sukcesem buduje ofertę produktową. Oferujemy kompleksowe, gotowe rozwiązania, łączące w sobie funkcjonalność, wygodę, wysoką jakość i dobry styl.

hansMiędzynarodowe przedsiębiorstwo wraz z takimi markami jak Hansgrohe, Axor, Pharo i Pontos na całym świecie jest synonimem produktów wysokiej jakości, o niezwykłym designie. A także przyszłościowych rozwiązań łazienkowych oraz ekologicznych technik sanitarnych.

invena INVENA S.A. została założona w 1992 przez znanego polskiego polarnika Marka Kamińskiego. Firma Invena posiada w swojej ofercie produkty łazienkowe i instalacyjne. W czerwcu 2000 INVENA S.A., jako pierwszy polski dystrybutor w branży instalacyjnej, otrzymała certyfikat systemu zarządzania jakością ISO 9001.

logo_kolo Idea zrównoważonego rozwoju jest doskonale znana firmie Sanitec KOŁO. Polityka firmy skłania się do rozwiązań, które mają na celu ochronę środowiska naturalnego i zachowania go w możliwie niezmienionej formie dla przyszłych pokoleń. Od 11 lat w zakładach Sanitec KOŁO wprowadzane są liczne rozwiązania proekologiczne mające na celu ochronę środowiska w regionie i poprawę warunków pracy.

rocaEksperci w obróbce kamienia naturalnego oraz produkcji wszelkiego rodzaju elementów kamiennych służących podniesieniu standardu wykańczanych obiektów budowlanych. Od obiektów użyteczności publicznej, poprzez wielorodzinne obiekty mieszkaniowe, do realizacji elementów galanterii ozdobnej w domach jednorodzinnych i mieszkaniach. Nowoczesny, sterowany cyfrowo park maszynowy pozwala na realizację wszelkich, nawet najbardziej skomplikowanych projektów.