ARTYKUŁY METALOWE:

– PRĘTY GWINTOWANE

– ŁĄCZNIKI CIESIELSKIE

– ŚRUBY ZAMKOWE

– ŚRUBY ZWYKŁE

– PODKŁADKI

– NAKRĘTKI

– PROFILE I AKCESORIA

WKRĘTY:

– DO DREWNA

– DO METALU

Przedsiębiorstwo powstało w 1998 roku i od początku swej działalności z powodzeniem dostarcza olbrzymią gamę narzędzi i technik zamocowań do profesjonalnych jak i domowych zastosowań. Głównymi punktami filozofii przedsiębiorstwa, a jednocześnie gwarantami sukcesu, są wysoka jakość oferowanych rozwiązań i bezwzględna orientacja na potrzeby klienta.
Würth to marka znana na całym świecie. O potencjale i sile rynkowej naszej firmy świadczą fakty: obecność w 80 krajach na wszystkich kontynentach, 400 samodzielnych firm, ponad 2,9 miliona lojalnych Klientów, przeszło 8,5 mld euro wartości sprzedaży, 100.000 produktów, rozwiązań i patentów, około 59.000 pracowników, ponad 29.000 przedstawicieli handlowych na całym świecie.

Pierwszego stycznia 2013 roku ze struktur spółki macierzystej Rawlplug SA wyodrębniono krajową spółkę Koelner Polska Sp. z o.o., której działalność wydatnie przyczyniła się do poprawy serwisu świadczonego naszym Klientom. Spółka posiada rozbudowaną sieć dystrybucji poprzez oddziały w Polsce: Warszawa, Gdańsk, Katowice, Poznań, Kraków, Szczecin, Lubartów i Wrocław. Koelner Polska Sp. z o.o. jest dystrybutorem wysokiej jakości zamocowań budowlanych, narzędzi ręcznych i elektronarzędzi występujących pod markami światowych producentów oraz pod marką własną Koelner.

Marcopol to wiodący producent i dostawca elementów złącznych dla wielu gałęzi przemysłu w Polsce i na całym świecie. Założona w 1985 roku firma jest dziś liderem w branży, posiadającym oddziały w 12 polskich miastach i 5 filii zagranicznych, w tym na Litwie, w Estonii i w Rosji.