makitaMAKITA to niemal wiek doświadczeń w produkcji silników elektrycznych i światowy producent nr 1 elektronarzędzi profesjonalnych.

W ciągu ponad 80 lat DEWALT zdobył najwyższe uznanie w dziedzinie projektowania i produkowania maszyn stacjonarnych i półstacjonarnych do obróbki drewna i metalu. W 1923 roku Raymond DEWALT opracował i wyprodukował pierwszą pilarkę ramieniową. Pilarki te, aż do dzisiaj, w swoich regularnie udoskonalanych wersjach, są wiodące pod względem funkcjonalności, precyzji i wytrzymałości.

dedraFirma DEDRA EXIM istnieje na polskim rynku od 1991r.

BlackDeckerLogoW roku 2010 firma Black & Decker®, największy na świecie producent elektronarzędzi i akcesoriów, połączyła się z firmą Stanley Works® ogólnoświatowym liderem w produkcji narzędzi ręcznych. Obecnie zarówno w U.S.A. jak i na całym świecie StanleyBLACK+DECKER™ zajmuje czołowe miejsce w sprzedaży produktów tego rodzaju przeznaczonych do użytku domowego, do pracy w rzemiośle oraz w przemyśle.

Celem marki MODECO jest dostarczenie klientom narzędzi ręcznych i elektronarzędzi o korzystnym stosunku ceny do jakości. Narzędzia marki MODECO przeznaczone są do użytkowania w gospodarstwie domowym do wykonywania prac o niskiej intensywności użytkowania.