alpolGrupa ALPOL jest producentem wysokiej jakości produktów chemii budowlanej oraz wapna hydratyzowanego.

beckersBeckers to wiodąca marka farb lateksowych i antyalergicznych do ścian i sufitów oraz emalie do drewna i metalu.

caparol-slon-logoCaparol to marka profesjonalnych farb i systemów ociepleń. Firma jako pierwsza na świecie opracowała recepturę farb dyspersyjnych, a również jako pierwsza, rozpoczęła produkcję dyspersyjnych farb elewacyjnych. Dziś produkty sygnowane marką Caparol są cenione przez wykonawców nie tylko w Europie, ale i na całym świecie.

dekoralHistoria marki Dekoral rozpoczęła się na początku lat ’90 w siedzibie Polifarbu Wrocław S.A. Powstała wówczas lakierobejca do drewna. Z połączenia dwóch słów DEKOracja + RAL (wówczas jedyna na rynku karta kolorów) powstała nazwa dla nowego produktu, która do dnia dzisiejszego jest najbardziej rozpoznawalną nazwą marki farb w Polsce.

Dulux_Lets_ColourDulux, jest najbardziej rozpoznawalną marką farb na świecie, obecną w ponad 100 krajach. Kojarzona z najwyższą jakością produktów, bogatym portfolio i interesującymi kampaniami reklamowymi marka Dulux jest również liderem innowacji i trendsetterem w dziedzinie kolorów.

hammerZaawansowana, podwójna ochrona przeciwko rdzy i wilgoci!

logo_topFirma Farby Kabe Polska jest szwajcarskim przedsiębiorstwem produkcyjnym, działającym na polskim rynku od 1995 roku. W ciągu wieloletniej działalności w Polsce ugruntowaliśmy swoją pozycję wiodącego dostawcy produktów na elewacje i do wnętrz, takich jak: masy tynkarskie, farby, systemy ociepleń, systemy do napraw i renowacji oraz inne produkty chemii budowlanej.

logo-3V3Producent farb i produktów do konserwacji i ochrony powierzchni oferuje gamę produktów do ochrony drewna i metali w pomieszczeniach i na zewnątrz.

tikurilla

Już od 150 lat Tikkurila oferuje klientom indywidualnym i odbiorcom profesjonalnym rozwiązania w zakresie dekoracji i ochrony powierzchni, proste w stosowaniu i przyjazne dla środowiska naturalnego.

Firma jest producentem szerokiego asortymentu farb i lakierów. Do ważniejszych grup produkowanych wyrobów należą: Farby do ścian, farby ogólnego stosowania, farby do wnętrz, farby do metalu, farby do fasad i ścian, lakiery do drewna, rozcieńczalniki.