INSTALACJE:

– MIEDŹ

– ZGRZEWANE PP

 Zakład Produkcji Materiałów Instalacyjnych GORGIEL  założony w 1976 roku przez Jana Gorgiela.
Z.P.M.I. GORGIEL projektuje i wytwarza szeroką gamę wyrobów z branży instalacyjnej takich jak grzejniki łazienkowe, w tym stylizowane dekoracyjne grzejniki do przedpokojów, pokojów, kuchni  o niepowtarzalnym wzornictwie a także oferuje kompletny system ogrzewania podłogowego i system montażu rur i grzejników.

Viega jest przedsiębiorstwem rodzinnym w najlepszym znaczeniu tego słowa. To, co przed ponad stu laty narodziło się z głęboką wiarą w dobry pomysł i zdrowego ducha przedsiębiorstwa, przez pokolenia sytematycznie rozwijało się dalej. Przy ciągłym rozwoju głównej dziedziny działalności – techniki instalacyjnej – firma nieustannie rosła. Wartości pokolenia założycieli pozostawały żywe, odkąd sięga pamięć. Odwaga, pasja i innowacyjność jeszcze dziś są podstawami historii sukcesu firmy Viega.

invenaINVENA S.A. została założona w 1992 przez znanego polskiego polarnika Marka Kamińskiego. Firma Invena posiada w swojej ofercie produkty łazienkowe i instalacyjne.

System POL jest cenionym i znanym od 20 lat systemem instalacyjnym z PP-R typ 3. O jego doskonałej jakości przekonało się już wielu odbiorców w Polsce i za granicą. Produkowany przez firmę Detal-Met System POL posiada atest higieniczny HK/W/0812/01/2008 oraz aprobatę techniczną ITB AT-15-7753/2008 i jest wytwarzany zgodnie z Polską Normą PN-EN ISO 15874-2, PN-EN ISO 15874-3. Wszystkie elementy systemu są ubezpieczone na 4 miliony złotych, co dla wykonawców stanowi znakomitą gwarancję bezpieczeństwa i jakości.