NARZĘDZIA:

– MALARSKIE

– MURARSKIE

– OGRODNICZE

– STOLARSKIE

– ŚLUSARSKIE

– TYNKARSKIE

Profix jest właścicielem następujących marek: Proline, Proline HD (narzędzia ręczne i akcesoria), Vulcan Concept, Tryton (elektronarzędzie i maszyny ogrodnicze), Lahti Pro (odzież ochronna i środki ochrony indywidualnej). Profix sprzedaje również produkty: Demar (obuwie robocze), Fiskars (narzędzia ogrodnicze), Action Can (chemia przemysłowa), Black&Decker, DeWalt (elektronarzędzia) i wielu innych uznanych polskich i zagranicznych producentów. Profix obecny jest na polskim rynku od 20 lat.

Kubala Sp. z o.o. została założona w 1987r. przez obecnego prezesa firmy Romana Kubalę. Dynamiczny rozwój, wysoka jakość wytwarzanych produktów oraz nieustające wdrażanie innowacyjnych rozwiązań uplasowało firmę na pozycji lidera rynku narzędzi budowlanych ręcznych w kraju i zagranicą.

Fiskars to jedna z przodujących marek znana z funkcjonalnych, przyjaznych, a jednocześnie innowacyjnych narzędzi ręcznych i artykułów codziennego użytku. Produkty Fiskars sprawiają, że wykonywanie wszelkich domowych i ogrodniczych czynności staje się prawdziwą przyjemnością.

Celem marki MODECO jest dostarczenie klientom narzędzi ręcznych i elektronarzędzi o korzystnym stosunku ceny do jakości. Narzędzia marki MODECO przeznaczone są do użytkowania w gospodarstwie domowym do wykonywania prac o niskiej intensywności użytkowania.

Przedsiębiorstwo powstało w 1998 roku i od początku swej działalności z powodzeniem dostarcza olbrzymią gamę narzędzi i technik zamocowań do profesjonalnych jak i domowych zastosowań. Głównymi punktami filozofii przedsiębiorstwa, a jednocześnie gwarantami sukcesu, są wysoka jakość oferowanych rozwiązań i bezwzględna orientacja na potrzeby klienta.

Idea otwarcia działalności powiązanej z branżą remontowo-budowlaną była odpowiedzią na przełom gospodarczy i związane z nim potrzeby Polaków. Rozwój następował powoli lecz systematycznie, a podyktowany był zmianą kultury techni-cznej, co miało bezpośredni wpływ na zainteresowanie profesjonalnymi narzędziami. Dzisiaj największą chlubą firmy jest oferta licząca ponad 2 000 najpopularniejszych artykułów, chętnie wybieranych przez naszych Klientów.