PŁYTKI,GRESY:

– ŚCIENNE

– PODŁOGOWE

Marka Paradyż to ponad 26 lata doświadczenia w tworzeniu pięknych produktów o niepowtarzalnym wzornictwie i najwyższej jakości wykonania. Firma z polskim kapitałem, w której powstają produkty znajdujące uznanie klientów w Polsce i prawie 40 krajach świata.
Marka Kwadro Ceramika powstała w 2006 roku z myślą o Klientach, dla których ważna jest jak najlepsza relacja jakości do ceny. Wszystkie produkty Kwadro charakteryzują się ponadczasowym wzornictwem, które znajduje zastosowanie we wnętrzach o każdym stylu i charakterze.
Najbardziej uznana polska marka płytek ceramicznych. Lider w kreowaniu trendów we wzornictwie wykończenia i wyposażenia wnętrz.
Ceramika Nowa Gala S.A. to firma z kilkunastoletnim doświadczeniem rynkowym, powstała w 1995 roku.
Wyraźnie zaktualizowany asortyment ceramiki obiektowej RAKO OBJECT oferuje architektom, projektantom i profesjonalistom kompletny system, wzajemnie się uzupełniających serii, spełniających wysokie wymagania techniczne.
Grupa Tubądzin to jeden z czołowych polskich producentów płytek ceramicznych, lider innowacji. Od początku istnienia konsekwentnie rozwija swoją ofertę produktową, umiejętnie dostosowując ją do potrzeb różnych grup klientów. Każdy z produktów firmy spełnia najbardziej rygorystyczne europejskie standardy.
Domino to marka jednego z czołowych producentów płytek ceramicznych w Polsce – Ceramiki Tubądzin. Płytki Domino produkowane są w dwóch zakładach: Ceramika Tubądzin Sp. z o.o (dawniej Zakład Ceramiki Budowlanej w Tubądzinie) oraz Ceramika Tubądzin II Sp. z o.o. w Ozorkowie.