TYNK:

– MOZAIKOWY ŻYWICZNY

– MINERALNY

– AKRYLOWY

– SILIKONOWY

– SILIKATOWY

– SILIKATOWO-SILIKONOWY

ATLAS jest producentem wyrobów z zakresu chemii budowlanej. Firma powstała w 1991 roku i w ciągu kilku zaledwie lat zdobyła pozycję lidera na polskim rynku. ATLAS jest firmą znaną i lubianą – wyroby spod znaku bociana rozpoznaje ponad 80 procent Polaków. Dzięki atlasowym produktom, które ułatwiają i przyspieszają budowanie, rodacy przekonali się do nowoczesnych gotowych zapraw budowlanych. ATLAS stworzył również od podstaw nową silną markę, zaliczaną do grona najcenniejszych polskich marek.

Grupa ALPOL jest producentem wysokiej jakości produktów chemii budowlanej oraz wapna hydratyzowanego. Firmę tworzą doświadczeni i kompetentni ludzie. Nasze atuty to elastyczność w myśleniu i działaniu, zapał i inwencja w pracy. Rynkowymi ambasadorami naszej firmy są dwie marki:

– ALPOL, Profesjonalna Chemia Budowlana
-HUZAR, Uniwersalna Chemia Budowlana

Produkty znane są na rynku ze swoich innowacyjnych rozwiązań i sposobu działania. Nasze wyroby i usługi opracowujemy zgodnie z rzeczywistymi potrzebami klienta, jego wymaganiami i oczekiwaniami.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe FAST z siedzibą w Zielonej Górze, ul. Foluszowa 112 jest firmą specjalizującą się w produkcji chemii budowlanej. Działa na polskich i europejskich rynkach od 20 lat, oferuje ponad 60 różnych produktów z branży budowlanej.

Firma BAUMIT istniejąca na polskim rynku od 14 lat, należy do austriackiego koncernu Schmid Industrie Holding. Baumit specjalizuje się w systemach ociepleń budynków wraz z tynkami i farbami. Ponadto firma Baumit produkuje jastrychy i tynki cementowo-wapienne.

Caparol to marka profesjonalnych farb i systemów ociepleń. Firma jako pierwsza na świecie opracowała recepturę farb dyspersyjnych, a również jako pierwsza, rozpoczęła produkcję dyspersyjnych farb elewacyjnych. Dziś produkty sygnowane marką Caparol są cenione przez wykonawców nie tylko w Europie, ale i na całym świecie.

ALPOL